SZYBKIE OKNA to nie tylko okna.

Oferujemy Państwu wysokiej jakości rolety zewnętrzne polskiej firmy PORTOS. Oczywiście tak jak w przypadku okien – naszą dewizą jest zapewnienie Państwu rolet najwyższej jakości, w atrakcyjnej cenie.
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom proponujemy rolety z montażem lub bez. Dla firm montażowych gwarantując ceny producenta, z darmowym magazynem.

Rolety nadstawne – TERMOLUX:
termolux

 

 

 

Rolety nadstawne TERMOLUX stanowią obecnie najbardziej popularny system, znajdujący się w naszej ofercie. Aby móc skorzystać z nowoczesnego systemu rolet nadstawnych, należy zdecydować się  na ich montaż, już na etapie projektowania budynku.

Dlaczego? Rolety nadstawne – jak sama nazwa wskazuje są zespolone z montowanym oknem, stanowiąc niejako integralną cześć okna. Dzięki zastosowaniu listw tynkowych, możemy rolety estetycznie zabudować, ukrywając w ścianie. Korzystając z tego rozwiązania skrzynka, w której mieści się roleta nie jest widoczna ani od zewnątrz, ani od wewnątrz budynku.

Rolety standardowo występują w białym kolorze, ze sterowaniem za pomocą paska.

Opcją jest: inny kolor sterowanie pilotem z silnikiem elektrycznym, moskitiera wbudowana w roletę

 

Rolety zewnętrzne STANDARD:
 standard

Jak sama nazwa wskazuje Rolety zewnętrzne STANDAR należą do gamy tanich, solidnych rozwiązań, które sprawdzą się w budynkach, w których okna są już zainstalowane. Montuje się je bezpośrednio nad otworem okiennym, natomiast prowadnice na roletę znajdują się po jego bokach.

Są one rozwiązaniem sprawdzonym, od lat montowanym w polskich i zachodnich zakładach, halach a nawet domach.

Opcją jest: inny kolor sterowanie pilotem z silnikiem elektrycznym, moskitiera wbudowana w roletę

 

 

Rolety zewnętrzne INTERMO:
intermo

Rolety zewnętrzne INTERMO to rozwiązanie dla wymagającego klienta, dbającego ze wszech miar o estetykę. Dzięki pokryciu skrzynki rolety zewnętrznej specjalnym kompozytem – możliwe jest zabudowanie rolety(np. równo ze styropianem ocieplającym budynek, lub we wnęce, nad oknem). Szczególnie poleca się je przy zastosowaniu nadproży okiennych w kształcie litery L. W takim wypadku skrzynka rolety pozostaje całkowicie niewidoczna.

Co ważne – rolety INTERMO można montować nawet, gdy okna są już wstawione(w trakcie ocieplania budynku, lub gdy przewidziano w konstrukcji przestrzeń na montaż rolet).

Opcją jest: inny kolor sterowanie pilotem z silnikiem elektrycznym, moskitiera wbudowana w roletę